fbpx

Dostawa

Dostawa

Termin realizacji zamówienia liczony od dnia następnego po złożeniu to 2-5 dni roboczych. W przypadku braku chwilowego towaru – jest kontakt z naszej strony z klientem i uzgodnienie terminu dostawy

Art. 5. Dostawa

  1. Dostawa zamówienia następuje na adres podany przez Użytkownika w procesie składania zamówienia.
  2. Formy dostawy, koszty przesyłki oraz operator pocztowy wskazywane są w Serwisie podczas składania zamówienia. Użytkownik zaznacza wybraną przez niego metodę w procesie składania zamówienia.
  3. Operator nie odpowiada za niedostarczenie towarów z przyczyn leżących po stronie Użytkownika – np. w związku ze wskazaniem nieprawidłowego lub niepełnego adresu dostawy uniemożliwiającego dostarczenie przesyłki. W takiej sytuacji Operator zawiadomi Użytkownika  o nieudanej próbie dostarczenia towaru.
  4. W przypadku niektórych produktów, Operator zastrzega sobie możliwość wyłączenia wyboru niektórych form dostawy, o czym Użytkownik zostanie poinformowany przed złożeniem zamówienia.
  5. Przewidywany czas realizacji zamówienia zostanie podany Użytkownikowi wraz z potwierdzeniem, o którym mowa w art. 3 ust. 4.

Koszt dostawy 14,90 zł.   Przy zamówieniu powyżej 150 zł – dostawa gratis. Wszystkie sposoby dostawy są realizowane wyłącznie  na terenie Polski.

Bezpłatna dostawa do paczkomatu, pocztą, kurierem

dla zamówień powyżej 100 zł

Bezpieczne zakupy

30 dni na zwrot

Gwarancja jakości

System HACCP, Oskar „Serce za serce”, licencja oo. Franciszkanów

Płatność online albo za pobraniem

Szybkie przelewy online, BLIK.