fbpx

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

W trosce o zdrowie i zadowolenie klientów, nieustannie rozwijamy i udoskonalamy wszystkie etapy produkcji oraz same produkty. Jakość produktów oraz standardy produkcji zostały poparte min. przez:
Good Manufacturing Practice
Dobra Praktyka Wytwarzania (ang. Good Manufacturing Practice, GMP) – standard GMP zapewnia wysoką jakość, czystość użytych surowców i komponentów gotowego produktu. Jest to gwarancja pełnej kontroli nad jakością i pochodzeniem surowców. Stosowanie standardów GMP przez nasza firmę daje wszystkim konsumentom większy poziom komfortu i pewności co do wysokiej jakości produktu.

Systemem HACCP
Wysoka jakość produktów może być potwierdzona między innymi poprzez warunki w których nasze kuracje są wytwarzane. System HACCP pozwala na uzyskanie pewności, że zakład wykonuje wszystko dla bezpieczeństwa wyrobu i konsumenta, w odniesieniu do przepisów prawa, zasad dobrej praktyki produkcyjnej i potrzeb klientów.

Zaufanie poparte Oskarem „Serce za serce”
Wśród laureatów za rok 2005 tej zaszczytnej nagrody znalazła się Zielarnia Ojca A.Cz.Klimuszko – PPH „Eldex-Medical”. W sobotni wieczór 10 grudnia, w pięknej sali koncertowej, statuetkę Oskara „Serce za serce” z rąk Ministra Zdrowia prof. Zbigniewa Religi odebrał Leszek Dudarski. Powiedział on między innymi : „Znaczenie słowa zaszczyt, znamy w zasadzie wszyscy, Fundacja założona przez Profesora Religę kojarzy nam się z sercem, które odzwierciedla najlepsze uczucia ludzkie. Firma działająca pod patronatem Ojca A.Cz.Klimuszko powinna choć w części drobnej być także w ten sposób kojarzona i dlatego będziemy nadal – tak jak to czyniliśmy do tej pory – wspierać działania Fundacji”.

Wiarygodność poparta licencją oo. Franciszkanów
Unikalny skład, oryginalność receptur oraz zaufanie jakim cieszą się kuracje Ojca A.Cz. Klimuszko, zostały poparte przez zakon oo. Franciszkanów. Tym samym preparaty ziołowe produkowane w laboratoriach Eldex Medical są jednymi na świecie, oryginalnymi kuracjami Ojca A.Cz. Klimuszko.

Bezpłatna dostawa do paczkomatu, pocztą, kurierem

dla zamówień powyżej 100 zł

Bezpieczne zakupy

30 dni na zwrot

Gwarancja jakości

System HACCP, Oskar „Serce za serce”, licencja oo. Franciszkanów

Płatność online albo za pobraniem

Szybkie przelewy online, BLIK.