fbpx

Jak oczyścić organizm? Odpowiedź to zioła oczyszczające Ojca Klimuszki!

 

Wiele osób twierdzi, że pierwszym krokiem do efektywnego odchudzania jest prawidłowe oczyszczenie organizmu, które już samo w sobie niezwykle pozytywnie wpływa na nasz organizm. Niestety, w XXI wieku spożywamy tak wiele przetworzonej żywności, żyjemy w tak bardzo zanieczyszczonym środowisku i oddychamy tak bardzo skażonym powietrzem, że do naszego organizmu każdego dnia trafiają kolejne szkodliwe substancje, z którymi sami nie potrafimy sobie poradzić i które, niestety, w nas pozostają. Warto więc zapoznać się z kilkoma sposobami na pozbycie się ich i oczyszczenie organizmu.

 

Naturalne oczyszczanie organizmu – zacznij od diety oczyszczającej!

Zanim rozpoczniemy samo oczyszczanie, musimy nieco przygotować nasz organizm. Oczyszczanie jelit i całego ciała rozpoczynamy od odstawienia na kilka dni przed właściwym oczyszczeniem, pewnych produktów. Są to oczywiście alkohol, papierosy czy kofeina, ale także produkty pochodzenia zwierzęcego, a więc mięso, jajka czy mleko. Sama dieta oczyszczająca może trwać różnie – jeśli oczyszczamy organizm po raz pierwszy, możemy zdecydować się na krótszy okres, czyli jakiś tydzień, a jeśli czujemy się na siłach, postarajmy się wytrwać dwa tygodnie.

 

Sama dieta oczyszczająca oparta będzie przede wszystkim na warzywach, owocach i niegazowanej wodzie mineralnej. Warzywa i owoce najlepiej spożywać na surowo, zwłaszcza na początku diety czy w formie własnoręcznie wyciskanych soków. Im dłużej dieta trwa, tym więcej kolejnych produktów może zostać wprowadzonych – naturalny jogurt, kasza, otręby, biały ser, ryba i białe mięso. Najważniejsze to stosować metodę małych kroków. I oczywiście pamiętajmy o piciu wody – w naprawdę dużych ilościach. Dzień warto rozpocząć szklanką ciepłej wody z sokiem z cytryny.

 

Oczyszczanie organizmu ziołami – co pomaga?

Dodatkowo dietę oczyszczającą warto wesprzeć ziołami oczyszczającymi. Oczyszczanie organizmu ziołami jest tak efektywne, ponieważ zioła to naturalny składnik. Już same zioła potrafią zdziałać naprawdę wiele, a co dopiero w połączeniu z dietą oczyszczającą. Zioła oczyszczające mają za zadanie przede wszystkim przyspieszyć pracę jelit, pomóc nam pozbyć się złogów jelitowych oraz usunąć z naszego organizmu nadmiar wody. Najlepszy efekt uzyskamy więc nie wtedy, gdy stosować będziemy jedno zioło, ale całą mieszankę, w której każdy ze składników odpowiadać będzie innej potrzebie. I tutaj z pomocą przychodzi Ojciec Klimuszko. Zioła Ojca Klimuszki to sprawdzony wybór, który pomógł już wielu osobom. W czym tkwi moc ziół Ojca Klimuszki i gdzie je kupić?

 

Klimuszko na odchudzanie i oczyszczanie

Zioła Ojca Klimuszki to odchudzanie i oczyszczanie organizmu szybciej, sprawniej i absolutnie bezpieczne. Jakie składniki mają na nas tak dobroczynny wpływ? Pierwsze jest siemię lniane, które świetnie reguluje pracę jelit i zwiększa częstotliwość wypróżniania się. Do tego dochodzą korzeń mniszka, ziele krwawnika i korzeń lubczyka – wszystkie te składniki pozytywnie wpływają na proces trawienia, dzięki czemu już po kilku dniach czujemy się o wiele lżej i po prostu zdrowiej. Jakie jeszcze zioła O. Klimuszko proponuje w trakcie oczyszczania organizmu? Ziele skrzypu, które w połączeniu ze wspomnianym już korzeniem mniszku znacznie przyspieszy usuwanie nadmiaru wody z organizmu.

 

Ojciec Klimuszko zasłynął z ziołolecznictwa nie tylko w Polsce – ale to właśnie tu, na stronie oficjalnego producenta najlepiej zakupić oryginalne zioła Ojca Klimuszki. Preparaty na oczyszczanie znajdziemy w różnych, poręcznych formach – tableteksaszetek do zalania czy nalewek.

Bezpłatna dostawa do paczkomatu, pocztą, kurierem

dla zamówień powyżej 100 zł

Bezpieczne zakupy

30 dni na zwrot

Gwarancja jakości

System HACCP, Oskar „Serce za serce”, licencja oo. Franciszkanów

Płatność online albo za pobraniem

Szybkie przelewy online, BLIK.