fbpx

Wróćmy do ziół – misja Ojca A.Cz. Klimuszko

Ojciec Andrzej Czesław Klimuszko to jedna z najciekawszych postaci XX wieku. Największy rozgłos zdobył dzięki zdolnościom paranormalnym. Znane są jego przepowiednie, które pomagały w znajdowaniu zaginionych krewnych, ostrzegały przed zbliżającym się niebezpieczeństwem lub wyciągały na światło dzienne ukryte choroby. Ten skromny zakonnik całe swoje życie poświęcił badaniu i gromadzeniu wiedzy dotyczącej leczenia najróżniejszych schorzeń.

Wiedza i doświadczenie

Jego największą pasją była przede wszystkim przyroda. To w niej szukał sposobów na najróżniejsze dolegliwości. Widział las, jako wielką skarbnicę leków i potrafił bezbłędnie odgadnąć sposób działania roślin. Nawet takich, które widział po raz pierwszy.


Każdą wolną chwilę spędzał na obserwacji przyrody, ale nie ograniczał się tylko do swojej wybitnej intuicji. Korzystał z dostępnej literatury, podróżował, prowadził badania i przeprowadzał doświadczenia. Bardzo często był zapraszany do zespołów badawczych organizowanych w placówkach naukowych. Przez wiele lat zbudował swój niepowtarzalny autorytet w zakresie farmakodynamiki ziół, diagnostyki i fitoterapii.

Receptury Ojca Klimuszko

Ojciec Klimuszko opracował swój własny model leczenia, polegający na stosowaniu ziół zespołowo w zestawach wieloskładnikowych. Receptury zawierały zwykle od 5 do 11 elementów i ich działanie było sumą działań wszystkich składników oraz substancji towarzyszących. Dzięki takim połączeniom następował efekt synergii.


Oprócz leczenia, Ojciec Klimuszko propagował zdrowy tryb życia. Jest autorem wielu książek, w których dzieli się swoją mądrością dotyczącą nie tylko leczenia chorób, ale i nawyków, które mogą nas przed nimi uchronić. Jak łatwo się domyśleć, najzdrowszym trybem życia dla współczesnego człowieka jest powrót do naturalnego czasu i ruchu. Więcej szczegółów można znaleźć, m.in. w książce “Szukajmy szczęścia w przyrodzie”.

Zielarnia Klimuszko

Inne wydawnictwo “Wróćmy do ziół” stało się natchnieniem do założenia Zielarni Klimuszko. Książka trafiła przypadkiem w ręce założyciela Zielarni 30 lat temu. Od tego czasu, jako jedyni produkujemy nalewki, eliksiry, tabletki, herbaty i maści oparte na recepturach opracowanych przez Ojca Klimuszko. Jego wiedzę uzupełniamy o najnowsze badania naukowe dzięki czemu opracowujemy nowe produkty, które wspierają pracę wszystkich najważniejszych układów w organizmie.


Zachęcamy do dokładniejszego prześledzenia historii Ojca Klimuszko. Wszyscy, którzy mieli okazję się z nim spotkać, wspominają to zdarzenie, jako wyjątkowe. Jednak pomimo niespotykanych zdolności, wiedzy i sławy, Ojciec Czesław pozostał skromnym, towarzyskim i religijnym człowiekiem. Nadal jest wzorem godnym naśladowania.

Bezpłatna dostawa do paczkomatu, pocztą, kurierem

dla zamówień powyżej 100 zł

Bezpieczne zakupy

30 dni na zwrot

Gwarancja jakości

System HACCP, Oskar „Serce za serce”, licencja oo. Franciszkanów

Płatność online albo za pobraniem

Szybkie przelewy online, BLIK.